Temsilcilerimiz Size Ulaşsın

 

Üye olmak yada Ürün Almak istiyorum ama..?

Merak etmeyin Sorun Cevaplayalım

Tüm üretim süreçleri GMP (İyi Üretim Uygulamları) standartları ile uyumlu, yerli ve kendini kanıtlamış bir oluşum olarak şimdi Arupa da...

Farmasi ?

Onayınız sonrası sizinle iletişim kurarak isterseniz iş isterseniz ihtiyaç tarafıyla sizi farmasi ailesine avrupa öncü girişimcisi Melek YILDIRIM ekibiyle sizinleyiz.

Farmasi Online Üyelik

Farmasi’ye üye olduğunuzda ürünleri Farmasi Bölümünden %30, Dr. C. Tuna bölümünden %40 ek indirimden faydalanırsınız.

Ürün Siparişi

Üye olmadan sipariş vermek isterseniz yanınızdayız.

01

Bireysel Kazanç İmkanları

Sadece Etrafınızda Farmasi’ye üye olmak isteyenlerin üyelik işlemini yaparak onların ihtiyaç alışverişlerinden de prim kazancı alırsınız ve minumum kazanım 15 TL’den başlayarak sınırsızca artar.

02

Niye Farmasi? Yerli

Tamamen yerli bir aileyiz,Helal Sertifika sahibi olan Farmasi kendi alanında Türkiye’de birinci dünyada ise 32. sıradadır.

03

Kaliteli, Uygun ve Sertifikalı

Farmasi ISO-9001 belgesi, ISO-27001 belgesi, GMP Belgesi (İyi Üretim Uygulamaları Belgesi), Helal Sertifikası, Sağlıklı İş Yeri Sertifikası ve Güven Damgası ile üretimin ve ürünlerinin kalitesini resmileştirmiştir.

04

Sağlıklı, Doğal ve Kimyasallardan UZAK

Ürünlerde paraben, ağır metal, triklosan, SLS, Formaldehit, GMO, Fosfat, Fitalat, hayvansal içerik YOKTUR. Farmasi’de nesli tükenmekte olan bitkiler ve hayvansal içerik kullanılmaz.

05

Ürün Yelpaze Genişliği

Farmasi daima; cilt bakımı, makyaj, parfüm, ev temizliği, kişisel bakım, saç bakımı ve gıda takviyeleri kategorilerinde her ay yeni ürünlerle karşımızda olur.

06

Kampanya ve Hediyerler

Alt üyesi olmayadan sadece kampanyalardan faydalanan bir üye aylık 200-250 TL’lik alışverişinden ortalama 100 Tl civarındahediye kazanır.

Ön Kayıt

İnternet üzerinden VIP farmasi üye kayıt işlemine, size kendi bilgilerinizden önce binlerce üyemizin kayıt olduğu sistem tarafından onaylanan
Türkiye / Avrupa Üye Girişimcisi Melek YILDIRIM tarafından 0555 615 7102
numarası ile yada ekibimizden onaylı bir üyemiz tarafından aranarak, bilgilerimizi sunar ve ön kayıt işlemine başlanır. Başvuru İçin Tıkla

Takım Çalışması.

Ekip lideri Melek YILDIRIM tarafından Türkiye'de ki üyelerin yanında, Ocak ayında Avrupa'da başlayacak üye yönlendirmeleri kendi üyeleriyle paylaşılarak sağlam ve destekçi bir ekip çalışması yürütüyoruz..!

Güvenli Yönetim

Arkadaşlarınızdan oluşturduğunuz ekibin kolay takibi ve size kayıtlara dayanarak, ürün ve kazanç takibi.

Performans Artışı

Üyere verilen destekle onların performanslı yükselişi sizin yöneliş ve kazancınıza üyeleriniz ve ürünlerinizle katkı sağlamak.

Ve Farmasi Avrupa da

Melek YILDIRIM takımı Türkiye'nin yanında Avrupa'da da Aynı Hızlı Yükseliş

İletişim

Sipariş ve Üyelik işlemleriniz yada aklınıza takılan her hangi bir soru için lütfen

WhatsAPP

üzerinden yada aşağıdaki formdan iletişime geçin.

İşleniyor...
Mesajınız gönderildi.